ההיסטוריה שלנו

ורד הגליל, אז והיום

בשנת 61' עלו  יונה ויהודה  אבני לצפון לחפש נחלה בה יוכל יהודה להקים חווה ולהגשים את חלום ילדותו. אהבתו לסוסים לאוכל טוב ולאנשים הנחו אותו לבחירת הגבעה הזו הצופה לכנרת ולקביעת אופייה של החווה. השטח היה מכוסה קוצים וסלעים והפיכתו לקרקע בה ניתן לשתול לזרוע ולבנות הייתה קשה וממושכת, קק"ל ועובדים מסורים סייעו רבות. ב- 50 השנים שחלפו עוצבו פניה של החווה תוך רצון שהבאים אלינו יהנו מהנוף, מהטבע מהשקט מהסוסים הטיפולים והאוכל באווירה משפחתית חמה.


כיום החווה פועלת  על ידי צוות מנוסה של ראשי מחלקות  בניהולה של חגית גבע, שרי גבאי בקבלה והזמנות , במחלקת האחזקה אביחי גנון  באגף החדרים אביחי סוויסה  , כולם תושבי האזור ואוהבי הטבע , תוכלו לפגוש אותם בשבילי החווה וגם הם ישמחו  להמליץ על מקומות ומסלולים ואנשים מיוחדים באזור.

 

מאז

בשנת 61' עלו יחדיו לצפון לחפש נחלה בה יוכל יהודה להקים חווה ולהגשים את חלום ילדותו. אהבתו לסוסים לאוכל טוב ולאנשים הנחו אותו לבחירת הגבעה הזו הצופה לכנרת ולקביעת אופייה של החווה. השטח היה מכוסה קוצים וסלעים והפיכתו לקרקע בה ניתן לשתול לזרוע ולבנות הייתה קשה וממושכת, קק"ל ועובדים מסורים סייעו רבות. ב- 50 השנים שחלפו עוצבו פניה של החווה תוך רצון שהבאים אלינו יהנו מהנוף, מהטבע מהשקט מהסוסים הטיפולים והאוכל באווירה משפחתית חמה.

ועד היום


היום עובדים בחווה צוות מנוסה בניהולה של חגית גבע,  שרי מנהלת הקבלה וההזמנות , וצוות קבלה והזמנות שיתאמו לכם את האירוח המתאים לכם, יעדכנו אתכם מה קורה בסביבה, ימליצו וייעצו בכל אשר תרצו .
 מאחורי הקלעים עובדים במחלקת האחזקה אביחי גנון וצוותו, ובחדרים אביחי סויסה עם בנות המשק המנוסות , כולם דואגים לחופשה מושלמת עבורכם
בבריכה יקבלו אתכם תומר וצוות המצילים מיומנים שלו , שם תקבלו מגבות, תוכלו לקנות שתייה ולהנות מהשלווה מול הכנרת.
אנו בחוות הנופש ורד הגליל , עובדים כתף מול כתף עם אורוות הסוסים של משפחת אבני – גיבורי בניהולה של דניאל דקניט , אורחינו מוזמנים לצאת לטיולים, להנות משיעורי רכיבה במחירים מיוחדים , יש לתאם מול האורווה .

חדשות, ארועים ומבצעים

מה קורה בחווה ואילו מבצעים הכנו עבורכם

משפחה על סוס

תוכנית חופשות הרכיבה המשפחתית שלנו.

בית גידול לסוסים

בית גידול ואילוף סוסים בורד הגליל

מצטרפים למועדון לקוחות לקבל מידע והטבות מיוחדות עבורכם

הרשמו למועדון הלקוחות וקבלו עדכונים ומבצעים למייל האישי שלכם